Postel program

Designové čalouněné křeslo DE LUXE button

Designové čalouněné křeslo DE LUXE button

Křeslo De Luxe vám v ložnici či obývacím pokoji vytvoří dokonalé místo k sezení a odpočinku. Zároveň bude skvělým designovým doplňkem, který bude obdivovat nejen každá návštěva.

Konstrukce křesla je z masivního vrstveného lepeného ohebného dřeva, což zajišťuje jeho vysokou pevnost. Na výběr jsou 2 typy podnoží – Castel nebo Line – v různých povrchových úpravách.  Opěrák typu Button se vyznačuje výrazným knoflíkovým prošíváním.  V naší nabídce naleznete také další typy křesel a opěráků.

Kvalitní potahové látky

Pro váš skvělý pocit pohodlí nebo pro potěšení vašich smyslů může být postel potažená skvělou tkaninou SORO,  nebo oblíbeným potahem z ekokůže MADRYT.

Potahy JAGUAR nebo MAGIC VELVET jsou navíc vybaveny těmito technologiemi:

Cleanaboo – speciální úprava omezující absorpci vody.
Petproof – tyto potahy mají zvýšenou odolnost proti zvířecím mazlíčkům.

Podrobnější informace k těmto technologiím a další vlastnosti jednotlivých potahů naleznete v ikonkách pod hlavním obrázkem.

Všechny potahové materiály jsou pevné a odolné mechanickému opotřebení a nevyžadují žádné speciální ošetřování, pouze běžnou údržbu.
Technické parametry:

Celková výška: 100 cm

Celková hloubka: 80 cm

Hloubka sedu: 49 cm

Výška sedu: cca 45 cm

Celkový šířka: 79 cm

Vyrobeno na Slovensku.

Pozn: Vzhledem k zakázkové výrobě křesel a postelí z řady Luxury Bed není u těchto možné uplatnit vrácení zboží bez udání důvodů ve 14 denní lhůtě podle § 1829 Občanského zákoníku 89/2012 sb.

Další parametry produktu Designové čalouněné křeslo DE: Materiál látka / čalounění. Barva – odstín světlé odstíny. Barva – odstín tmavé odstíny. Místo určení ložnice. Místo určení obývací pokoj. Délka záruky 2 roky. Termín expedice ( old ) 6-8 týdnů. Slovenský výrobek ano. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .