Postel program

Manželská postel z masivu VAREZZA 3, masiv buk

Manželská postel z masivu VAREZZA 3

Postel z masivu – dvoulůžko VAREZZA 3

Postel z masivu – dvoulůžko VAREZZA 3 – konstrukce postele je velmi pevná a stabilní, povrch materiálu je hladký a kvalitně opracovaný. Postel je vyrobena z masivního buku o síle 3 cm (čela, bočnice) v průběžném provedení, který dává plně vyniknout přirozené kráse a struktuře masivního dřeva.

Kvalitní ekologická povrchová úprava

Povrchová úprava postele je provedena pomocí speciálního napouštěcího oleje nebo přírodního laku. Postel je možné nechat namořit – na výběr je několik provedení od krásných přírodních dezénů jako např. třešeň, ořech, calvados až po moderní celokrycí bílé moření. Zadní část hlavového čela a vnitřní neviditelné plochy jsou povrchově upraveny pouze jednou matnou vrstvou.

Postel vyniká špičkovým provedením a propracovaným designem. Postel je standartně dodávána bez ozdobného drážkování, za příplatek 1 000 Kč lze toto drážkování doobjednat – v případě zájmu napište svůj požadavek do poznámky u objednávky.

VAREZZA 3 – vysoká postel pro pohodlné vstávání

Tato postel pro seniory se vyrábí se zvýšenou ložnou plochou, kterou ocení nejen starší lidé. Výška rámu postele je 50 cm, při použití matrace 16 cm je pak výsledná výška lehací plochy cca 55-65 cm. Postel navíc obsahuje speciální kování pro výškové nastavení roštů. Výslednou výšku lehací plochy je tedy možné libovolně nastavit.

Postel je dodávána bez matrací a roštů – plocha pro matrace může být 160×200 nebo 180×200. Do postele můžete vložit dvě matrace buď o rozměrech 80×200 nebo 90×200. Postel je určená k umístění roštů v rámu.

I když je postel označená jako postel pro seniory není určena jen pro starší osoby, je vhodná pro všechy, kteří mají rádi vyšší postele. K posteli lze dokoupit noční stolky, komody a další nábytek do ložnice.

Hlavní technické údaje :

délka: 206 cm
šířka: 181/201 cm
výška čela u hlavy: 97 cm
výška čela u nohou: 50 cm
výška k bočnici: 50 cm
výška prostoru pod postelí: 25 cm
nosnost rámu postele: 2x 160 kg
vyrobeno v České republice
dodáváno v demontu

Další parametry produktu Manželská postel z masivu VAREZZA: Povrchová úprava KC Olej – přírodní buk. Povrchová úprava KC Olej – třešeň. Povrchová úprava KC Olej – tabák. Povrchová úprava KC Olej – calvados. Povrchová úprava KC Lak – přírodní buk. Povrchová úprava KC Lak – třešeň. Povrchová úprava KC Lak – tabák. Povrchová úprava KC Lak – calvados. Povrchová úprava KC Olej – ořech. Povrchová úprava KC Olej – čokoláda. Povrchová úprava KC Lak – ořech. Povrchová úprava KC Lak – čokoláda. Povrchová úprava KC Lak – průhledně bílá. Povrchová úprava KC Lak – sytě bílá. Český výrobek ano. Materiál masiv. Materiál masiv buk. Rozměr 180×200 cm. Rozměr 180×200 cm. Značka / řada ložnice KC design. Barva – odstín přírodní lak. Barva – odstín přírodní lak. Barva – odstín třešeň / calvados. Barva – odstín wenge. Barva – odstín světlé odstíny. Barva – odstín tmavé odstíny. Barva – odstín ořech / tabák. Místo určení ložnice. Místo určení hotelový pokoj. Styl moderní. Styl klasické. Vybavení postele bez úlož. prostoru. Barva – odstín buk & dub. Vybavení postele možnost šuplíků. Délka záruky 2 roky. Termín expedice ( old ) Leden 2024. Nosnost ( na osobu ) 160 kg. Specifikace český výrobek. Délka 200 cm. Šířka 180 cm. . . . . . .