Postel program

Poschoďová postel JUNIOR,120×200, PRAVÁ , masiv buk

Poschoďová postel JUNIOR

Dětská patrová třílůžková postel Junior Pravá patří mezi velmi oblíbené patrové postele z naší nabídky. Vyznačuje se vysokou kvalitou zpracování, velkou nosností a odolností proti mechanickému poškození. Postel Junior je vyrobena z masivního buku v průběžném provedení ( nikoli v  parketovém provedení cink ). 

Patrovou postel Junior lze kdykoli rozložit na 2 samostatné postele a v případě potřeby opět sestavit poschoďovou postel.

Postel Junior se vyrábí ve třech základních provedeních ložné plochy 80×200, 90×200 cm a lze ji objednat i v prodloužené délce 210 cm nebo 220 cm nebo také v atypické šířce ( cenu zakázkového provedení sdělíme na dotaz ).

Pokud hledáte vysokou praktickou patrovou postel extra pevné konstrukce s dlouhou životností, můžeme tuto postel určitě doporučit.​

Nohy o tloušťce 5,5 cm pro vysokou nosnost a pevnost

Rám patrové postele Junior je vyroben z kvalitního bukového dřeva v průběžném provedení ( nikoli z lepených parket  ). Nohy mají průřez 5,5 x 5,5 cm, profil bočnic je 14 x 2,5 cm. Díky tomuto provedení je nosnost rámu postele testována až na 200 Kg ( 2×100 Kg osoba ).

Prostor mezi postelemi je cca 85 cm ( při použití ca 14 cm vysoké matrace ), takže je zde dodstatek místa pro vzpřímené posazení i staršího juniora. Výška horní hrany bočnice je cca 43 cm nad zemí. Tato výška je ideální jak pro pohodlné vstávání, tak při ulehání na postel.

​Kvalitní opracování a povrchová úprava

Dětská postel Junior se vyznačuje vysokou kvalitou truhlářského zpracování. Povrchová úprava postele je provedena ekologickým vodouředitelným lakem. Lakovaný povrch je hladký a vzhledově polomatný a je odolný jakémukoli mechanickému namáhání nebo poškrábání. Mimo přírodní provedení je k dispozici na výběr široká paleta odstínů moření.

Všechny hrany jsou z důvodů bezpečnosti hezky a precizně zabroušeny a jsou velmi příjemné na dotek. Bočnice postele jsou navíc zafrézovány do hladkého oblouku.

Pevné rohové spoje a dřevěná lišta pro rošty

Rohové spojení čel a bočnic je tvořeno hákovým spojovacím kováním. Tento spoj je dostatečně pevný, postel se po sestavení a dotažení šroubků kování nijak nevikle či nekýve. Napojení horního a spodního lůžka je řešeno silnými dřevěnými kolíky.

K podepření roštů ( rošty nejsou součástí ceny postele ) slouží zapuštěné dřevěné lišty z masivu buku, které jsou pevně spojené s bočnicí postele. Tyto lišty se povrchově neupravují.

Bezpečnost žebříku

Horní postel je opatřena zábranou proti pádu zajišťující bezpečnost vaších dětí. Na spodní část postele můžete rovněž připevnit přenosnou zábranu, kterou lze dokoupit ( viz nabídka příslušenství ).

K výstupu na horní postel slouží dřevěný žebřík. Díky nášlapům o šířce cca  10 cm je tak výstup velmi pohodlný.

Z důvodu účinnosti horní zábrany je maximální doporučená výška roštu s matrací 18 cm ( tj např 2 cm rošt a 16 cm matrace ). Součástí ceny patrové postele Junior nejsou rošty, matrace, spodní zásuvka a dekorace ( viz nabídka příslušenství ).

Vhodnou matraci vám pomůže najít také náš vyhledávač ideální matrace.

Montáž postele je jednoduchá

Postel Junior  je dodávána v demontovaném stavu, jednotlivé díly jsou zabaleny v kartonovém obalu. Hmotnost žádné krabice nepřesahuje 40 kg a proto může jednotlivé balíky přenášet a stěhovat i jeden fyzicky zdatnější člověk. 

Montáž této postele zvládne každý, alespoň trochu zručnější, za cca půl hodiny. Komfortnější pak určitě bude montovat postel ve dvou. K montáži není potřeba žádné speciální nářadí. Budete potřebovat pouze křížový šroubovák. Při montáži se nepoužívá lepidlo, takže v budoucnu je možné postel kdykoliv rozmontovat, přestěhovat a opět smontovat.

Hlavní technické údaje :

délka: 210 cm ( + 11 cm žebřík )
šířka horní postele: 88 / 98 cm
šířka spodní postele: 130 cm
celková výška: 170 cm
výška horní ložné plochy: ca 150 cm ( při použití 16 cm matrace )
výška spodní ložné plochy: ca 52 cm ( při použití 16 cm matrace )
materiál: masiv buk průběžný
průřez materiálu bočnic: 14 x 2,5 cm
průřez noh: 5,5 x 5,5 cm
výška mezi postelemi: ca 85 cm
nosnost: 2×100 kg
vyrobeno na Slovensku
dodáváno v demontu

Další parametry produktu Poschoďová postel JUNIOR,120×200, PRAVÁ ,: Materiál masiv. Materiál masiv buk. Rozměr 90×200 cm. Rozměr 90×200 cm. Rozměr 90×200 cm. Barva – odstín přírodní lak. Barva – odstín bílá. Barva – odstín olše. Barva – odstín třešeň / calvados. Barva – odstín wenge. Barva – odstín světlé odstíny. Barva – odstín tmavé odstíny. Barva – odstín ořech / tabák. Barva – odstín kaštan / mahagon. Místo určení dětský pokoj. Místo určení studentský pokoj. Vybavení postele bez úlož. prostoru. Vybavení postele možnost šuplíků. Délka záruky 2 roky. Určení patrové postele pro 2 děti. Určení patrové postele pro 3 děti. Určení patrové postele pro 3 děti. Vybavení postele postel s žebříkem. Termín expedice ( old ) Leden 2024. Nosnost ( na osobu ) 100 kg. Výběr odstínu Lak – přírodní. Výběr odstínu Lak – bílá textura. Výběr odstínu Lak – jantar. Výběr odstínu Lak – olše. Výběr odstínu Lak – švestka. Výběr odstínu Lak – koňak. Výběr odstínu Lak – třešeň. Výběr odstínu Lak – šedá. Výběr odstínu Lak – sv.ořech. Výběr odstínu Lak – tm.ořech. Slovenský výrobek ano. Délka 200 cm. Šířka 90 cm. . . . . . . . .