Postel program

Široká sklápěcí postel dvoulůžko MONTERASSO, 160×200, bílá lesk/bílá mat

Široká sklápěcí postel dvoulůžko MONTERASSO

Sklápěcí postel Monterasso byla navržena pro nejnáročnější interiérové nadšence. Postel Monterasso vám umožní proměnit jakýkoliv pokoj ve vašem domě nebo bytě na pohodlnou ložnici.

Pokud řešíte ve vašem pokoji či ložnici nedostatek místa, řešením zcela jistě může být sklápěcí postel. Přes den vypadá jako běžná šatní skříň a večer se promění na elegantní postel. V naší nabídce naleznete také jiné modely sklápěcích postelí.

Pevná konstrukce

Skládací postel Monterasso byla navržena tak, aby její každodenní používání bylo snadné, příjemné, pohodlné a především bezpečné pro všechny členy domácnosti.

Základem sklápěcí postele Monterasso je pevný kovový rám s lamelovým roštem. Korpus skříně je vyroben z lamina o síle 16 mm. Hrany jsou olepeny ABS hranou, takže jsou odolnější vůči mechanickému poškození či odštípnutí.

Nožky skříně jsou z ABS plastu, ca 6,5 cm vysoké.

Jak probíhá sklopení postele?

Je to velmi jednoduché. Postel je vybavena vysoce kvalitním pneumatickým mechanismem sklápěním postele, který vám zajistí bezpečné otevírání a zavírání díky systému tichého zavírání (SOFT CLOSE). Speciální popruhy, které upevňují matraci, ji chrání před neplánovaným přemístěním a umožní ložnímu prádlu zůstat na svém místě, takže vše zůstává při zavírání ve stejné poloze. Dále je postel opatřena mechanismem proti náhodnému otevírání.

Z důvodu správné fukce je potřeba sestavu správně ukotvit ke zdi – dle přiloženého návodu.

Jakou vybrat matraci?

Matrace není součástí ceny postele. Do postele je možno použít libovolnou matraci 160×200 cm v maximální výšce 20 cm. Ke kovovému rámu se matrace zafixuje textilními popruhy. Při použití 20 cm vysoké matrace bude výška ložné plochy bude ca 49 cm. Doporučené matrace naleznete v záložce příslušenství.

Praktický prostor

Postel má praktické police na knihy a časopisy čtené před spaním. Pokud chcete rozšířit funkčnost nábytku pomocí další možnosti, můžete jej rozšířit o LED osvětlení s USB portem, který je perfektní náhradou za tradiční lampu. Maximální zátěž polic je 5 kg.

Hlavní funkční rozměry

Ve složeném stavu tvoří postel dojem pěkné skříně. Celkové rozměry postele v rozloženém stavu jsou šířka 211 cm, hloubka 188 cm a výška 177 cm. Při složené posteli se hloubka postele sníží na 46 cm.

Díky svým kompaktním rozměrům je sklápěcí postel ve skříni Monterasso ideálním řešením do každé malé místnosti.

Cena postele je uvedena včetně roštu a polic. V ceně není zahrnuta matrace, vnitřní osvětlení pod policemi, LED lampa s USB portem a dekorace.

 

Technické informace:

Rozměry ve složeném stavu: š 211 cm, hl 46 cm, v 177 cm

Rozměry v rozloženém stavu: š 211 cm, hl 188 cm, v 177 cm

Výška ložné plochy s 20 cm matrací: ca 49 cm

Tloušťka materiálu lamina: 1,6 cm

Typ hrany: ABS

Nosnost postele: 250 kg

Maximální váha police: 5 kg

Dodáváno v demontu, vyrobeno v EU.

Další parametry produktu Široká sklápěcí postel dvoulůžko MONTERASSO, 160×200,: Termín expedice ( old ) 4-6 týdnů. Materiál laminovaná deska. Rozměr 160×200 cm. Barva – odstín světlé odstíny. Barva – odstín tmavé odstíny. Místo určení dětský pokoj. Místo určení studentský pokoj. Místo určení ložnice. Místo určení obývací pokoj. Místo určení pracovna, kancelář. Styl moderní. Styl klasické. Styl stylové. Délka záruky 2 roky. Značka / řada KN nábytek. Tvar sklápěcí. Délka 200 cm. Šířka 160 cm. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .