Postel program

Středně tvrdá matrace Teraflex, 21cm, 130kg, paměťová pěna

Středně tvrdá matrace Teraflex

Zdravotní matrace TERAFLEX patří mezi 21 cm vysoké středně tvrdé oboustranné matrace s nosností do 130 kg. Jednu stranu matrace tvoří HR studená pěna o vyšší hustotě, druhá strana je tvořená komfortní línou paměťovou pěnou v měkčím provedení. Tato strana navíc disponuje zdravotním profilováním.

Matraci Teraflex můžeme doporučit pro muže i ženy všech váhových kategorií. Matrace dobře kopíruje křivky těla a napomáhá účinné regeneraci během spánku.  Oblíbený potah Aloe Vera se stříbrným vláknem jistě ocení nejen alergici. 

Oblíbený systém regenerace a uvolnění

Tvarování jemnými vlnkami v povrchové vrstvě zajišťuje jemně masážní efekt a pomáhá k celkovému provětrání a udržení zdravého prostředí. Vnitřní prořezy obdélníkového tvaru odvádí vlhkost z matrace a efektivně změkčují citlivou oblast ramen a nohou. Sedmizónové tvarování obou povrchových vrstev má  za úkol dokonale kopírovat křivky těla.  Jednotlivé vrstvy matrace jsou k sobě připevněny pomocí speciálního ekologického lepení na vodní bázi.

Složení matrace Teraflex

Matrace Teraflex patří mezi oboustranné matrace o celkové výšce včetně potahu ca 21 cm.  Jádro matrace tvoří ca 8 cm vysoká kvalitní PUR aktivní pěna o hustotě 28 kg/m3. Tato vrstva skvěle reaguje na tlak čímž optimalizuje jeho rozložení. Jednu stranu povrchu matrace tvoří ca 8 cm vysoká vrstva HR studené pěny o vysoké hustotě 30 kg/m3. Tato strana matrace bude vyhovovat zejména osobám, které preferují polohu při spánku na zádech nebo na břichu.

Z druhé strany je na povrchu matrace ca 4 cm  vysoká vrstva líné paměťové pěny, tvarované do masážních nopů v sedmi zónách. Masážní profilace zde zaručuje optimální prokrvení pokožky a relax celého těla. Strana s línou paměťovou pěnou povrch matrace dobře změkčuje a především při poloze ležení na boku se ideálně tvaruje a přizpůsobuje tělu.

Oblíbený potah Aloe Vera

Na povrchu matrace se nachází jednoduše prošívaný potah Aloe Vera s antialergickou úpravou. Potah tvoří PES vlákna, je hladký, příjemný na dotek a poskytuje uživateli dobrý tepelný komfort. Potah je možné rozepnout  (zip do L ) a prát v pračce na 60°C. Gramáž potahu je 200 g/m3.

​Manipulace, vybalení matrace

Manipulace s matracemi Teraflex je velmi jednoduchá. Matrace se dodává v celku, tj rozměr přepravního balení je stejný jako rozměr matrace – např. 90x200x21 cm. Hmotnost matrace při tomto rozměru je ca 15 kg, takže případné přenášení zvládne i žena. Matrace je zabalena ve dvou pevných igelitových obalech, které ji chrání proti znečištění při přepravě. Po vybalení z obalu je možno matraci ihned používat.

Technické údaje:

počet zón: 7
výška matrace: cca 21 cm
nosnost: 130 kg
tvrdost na stupnici 1-5: 2/3
vyrobeno v ČR
Záruka 2 roky

Další parametry produktu Středně tvrdá matrace Teraflex, 21cm,: Termín expedice ( old ) 20-30 dní. Rozměr 90×200 cm. Rozměr 90×200 cm. Rozměr 90×200 cm. Místo určení studentský pokoj. Místo určení ložnice. Místo určení hotelový pokoj. Typ matrace líná paměť. pěna. Typ matrace studená pěna. Počet zón 7. Délka záruky 2 roky. Tuhost matrace střední. Tuhost matrace měkčí až střední. Určení matrace Pro dospělé. Určení matrace Pro studenty. Určení matrace Pro seniory. Určení matrace Pro alergiky. Nosnost ( na osobu ) 130 kg. Délka 200 cm. Šířka 90 cm. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .