Postel program

Středně tvrdá zdravotní matrace JUNONA, 18 cm, 120 kg, hybridní pěna

Středně tvrdá zdravotní matrace JUNONA

Zdravotní matrace JUNONA patří mezi 18 cm vysoké oboustranné matrace s nosností do 120 Kg. Jednu stranu matrace tvoří povrchová vrstva HY hybridní pěny o vyšší hustotě, druhá strana je tvořená komfortní HY hybridní pěnou v měkčím provedení. Jádro matrace disponuje speciálním zdravotním profilováním.

Junonu můžeme doporučit jako ekonomickou matraci pro muže i ženy středních váhových kategorií nebo jako luxusní matrace pro děti a studenty. Díky skvělému systému Ahornflex matrace dobře kopíruje křivky těla a napomáhá účinné regeneraci během spánku.

Špičkový potah Medicott jistě ocení nejen alergici. 

AHORNFLEX systém – regenerace a uvolnění

Matrace Junona v sobě ukrývá moderní fyziologický systém pro regeneraci těla a uvolnění páteře.

Příčné prořezy v jednotlivých vrstvách zajišťují dokonalé provětrání a pomáhají udržet v matraci zdravé prostředí. Vnitřní prořezy matrace a efektivně změkčují citlivou oblast ramen a nohou.

Díky vlnkovému tvarování jádra je zajištěna důležitá opora pro záda ležící osoby. Pětizónové tvarování má zase za úkol dokonale kopírovat křivky těla.

Jednotlivé vrstvy matrace jsou k sobě připevněny pomocí speciálního ekologického lepení na vodní bázi.

Složení matrace JUNONA

Matrace Junona patří mezi oboustranné matrace o celkové výšce včetně potahu ca 18 cm. Z jedné strany je na matraci použita ca 8 cm vysoká měkčí HY hybridní pěna ( zelenkavá ) o hustotě 40 kg/m3. Tato pěna disponuje skvělou pružností a průvdušností. Hybridní pěna vznikla spojením studené a líné paměťové pěny, čímž skvěle reaguje na tlak a optimalizuje jeho rozložení. Měkčí strana bude vyhovovat osobám ležícím v poloze na boku.

Z druhé strany matrace se rovněž nachází ca 8 cm vysoká vrstva HY hybridní pěny ( modrá ) o vyšší tuhosti. Tato strana matrace je tedy tvrdší a bude vyhovovat zejména osobám, které preferují polohu při spánku na zádech či břiše.

Antialergický potah Medicott

Matrace Junona je opatřená vysoce kvalitním antialergickým potahem s vysokou gramáží a podílem přírodní bavlny. Medicott je účinná složka látky, která v bavlně nebo v látkách s bavlněným základem zabraňuje vzniku plísní a současně přežití prachových roztočů či jiných nežádoucích mikroorganismů.

Potah Medicott je vhodný jak pro alergiky, tak pro astmatiky. Je velmi příjemný na dotek a spolu s kvalitním prošitím z dutého PES vlákna poskytuje uživateli dobrý tepelný komfort. Zároveň zajišťuje základní hygienu matrace, skvěle pohlcuje přebytečnou vlhkost.

Potah je možné rozepnout na 2 samostatné poloviny (zip po celém obvodu) a prát v pračce na 60°C. Gramáž potahu je cca 280 g/m2.

​ Manipulace, vybalení matrace

Manipulace s matracemi Junona je velmi jednoduchá. Matrace se dodává v celku, tj rozměr přepravního balení je stejný jako rozměr matrace – např. 90x200x18 cm. Hmotnost matrace při tomto rozměru je ca 13 kg, takže případné přenášení zvládne i žena. Matrace je zabalena ve dvou pevných igelitových obalech, které ji chrání proti znečištění při přepravě. Po vybalení z obalu je možno matraci ihned používat.

Test matrace Junona při ležení a spánku

Matraci Junona jsme uživatelsky otestovali ve dvojici – muž o hmotnosti 95kg a žena o hmotnosti 65kg (odborný fyzioterapeut). Zelenkavá strana s hybrydní HY pěnou 40 je pocitově měkčí a při tělesné zátěži se více tvaruje a přizpůsobuje tělu. Tato strana bude vhodná při poloze spánku na boku. Tuhost této strany je celkově měkčí až střední.

Na straně s tvrdší Hybridní pěnou se leží také dobře. Matrace je z této strany opravdu pevná a bude skvěle vyhovovat při poloze spánku na břichu a na zádech. Tvrdost této strany je celkově pocitově spíše tvrdší.

Technické údaje:

počet zón: 5
výška matrace: cca 18 cm
nosnost: 120 kg
tvrdost na stupnici 1-5: 2/4
vyrobeno v ČR
Záruka 2 roky

Další parametry produktu Středně tvrdá zdravotní matrace JUNONA, 18 cm,: Termín expedice ( old ) 12-20 dní. Rozměr 90×200 cm. Rozměr 90×200 cm. Rozměr 90×200 cm. Rozměr 90×200 cm. Rozměr 90×200 cm. Rozměr 90×200 cm. Rozměr 90×200 cm. Místo určení studentský pokoj. Místo určení ložnice. Místo určení hotelový pokoj. Počet zón 5. Délka záruky 2 roky. Značka / řada rošty Ahorn. Rozměr 90×200 cm. Rozměr 90×200 cm. Tuhost matrace střední. Rozměr 90×200 cm. Rozměr 90×200 cm. Tuhost matrace měkčí až střední. Určení matrace Pro děti. Určení matrace Pro děti. Určení matrace Pro dospělé. Určení matrace Pro studenty. Určení matrace Pro seniory. Určení matrace Pro alergiky. Nosnost ( na osobu ) 120 kg. Typ matrace hybridní pěna. Délka 200 cm. Šířka 90 cm. . . . . . . . . . . . . . . . .