Postel program

Zvýšená manželská postel s úložným prostorem ANTONIO, masiv buk

Zvýšená manželská postel s úložným prostorem ANTONIO

Manželská postel s úložným prostorem ANTONIO představuje spojení oblíbeného designu a nejnovějších trendů. Dřevěná postel s úložným prostorem Antonio se vyrábí v moderní truhlárně ve Východních Čechách na plně automatizovaných strojích. Velkou výhodou této postele je hluboký úložný prostor a možnost výběru povrchové úpravy voskem nebo lakem. Postel z masivu Antonio se vyrábí v rozměrech ložné plochy 160×200 a 180x200cm, k dispozici je však také v jiných rozměrech.

Bukový masiv je pevný a odolný

Rám manželské postele Antonio je vyroben z 2,8 cm silného kvalitního bukového dřeva v parketovém provedení „cink“.  Úložný prostor-box pod postel je pak rovněž vyroben z 1,8 cm silného masivu .

Čelo u hlavy má výšku 95 cm, takže se o něj můžete pohodlně opřít například s polštářem za hlavou. Výška rámu postele ( bočnice ) je 45 cm. Pokud do postele vložíte ca 20 cm vysoké matrace, bude výsledná výška ložné plochy až ca 60 cm nad zemí. Tato výška je ideální pro pohodlné vstávání a ulehání na postel nejen pro starší osoby.

Pečlivé opracování a moderní povrchová úprava

Povrchová úprava postele může být provedena špičkovými vosky Osmo nebo ekologickými laky.  Při použití vosku zůstane povrch postele matný a na dotek je lehce cítit struktura dřeva. Voskování povrchu vytváří na ploše různé intenzity odstínů a tedy zajímavou jedinečnou kresbu. Při výběru této povchové úpravy je potřeba mít na paměti, že různá intenzita kresby na ploše je žádaná ( nelze považovat za vadu )

Druhou možností je volba klasické povrchové úpravy ekologickým vodouředitelným lakem. Lakovaný povrch je hladký a vzhledově polomatný. Rozdílnost v intenzitě kresby na ploše je u lakování méně výrazná.

Na úvodním obrázku je postel Antonio nafocená v barevném provedení Lak Eben

Pevné rohové spoje a výškově stavitelné podpěrné lišty

Rohové spojení čel a bočnic je tvořeno hlavním spojovacím šroubem a dřevěnými kolíky. Tento spoj je dostatečně pevný, postel se po sestavení a dotažení šroubů nijak nevikle či nekýve.

K podepření roštů slouží drevěné smrkové lišty, které jsou pomocí šroubů připevněné k bočnici postele. Přešroubováním lišt do jedné ze tří poloh lze výškově nastavovat polohu roštu a tedy výslednou ložnou plochu celé postele.

K celkové pevnosti konstrukce přispívá také smrková středová výztuha se dvěma výškově stavitelnými podpěrnými nohami. Podpěrné lišty pro rošt a středová výztuha se povrchově nijak neupravují.

Velkorysý úložný prostor nejen na lůžkoviny

Součástí postele Antoniop je dřevěný  úložný box z 1,8cm silného materiálu. Váha zatížení úložného prostoru není omezena, dno úložného prostoru je řešeno sololitovou deskou, která leží volně položená přímo na zemi a k úložnému boxu se nijak nepřipevňuje.

Maximální využitelná úložná výška je až 35 cm. Do úložného prostoru je přístup zajištěn pomocí vyklápěcích roštů, které jsou součástí ceny postele. Lamelové rošty mají v bederní části zdvojené lamely a posuvníky pro možnost nastavení tuhosti.

Vybírat můžete z bočního a čelního výklopu. Bočně výklopný rošt zajistí pohodlný přístup do úložného prostoru po celé délce postele. Rošt s vyklápěním od nohou – čelní výklop – nabízí také mechanické polohování hlavové části roštu. Vyklápění roštů je zajištěno pomocí kvalitních plynokapalinových pístů. Rošty mají možnost nastavení tuhosti v bederní části.

Poradím si s montáží?

Postel Trinity je dodávána v demontovaném stavu, jednotlivé díly jsou zabaleny v kartonovém obalu. Montáž této postele zvládne každá alespoň trochu zručnější osoba za cca hodinu práce. Komfortnější pak bude montovat postel ve dvou. Montážní návod je dodáván pouze v elektronické podobě ve formátu PDF, který snadno zobrazíte na vašem mobilu či tabletu načetním QR kódu. Montážní návod je také k dispozici ke stažení na této stránce v záložce „Montážní návody“.

Návod na montáž

Nejprve je potřeba sestavit úložný prostor – box. Zobrazit návod na sestavení úložného prostoru. Na tento úložný prostor se může sestavit rám postele. Zobrazit návod na sestavení postelového rámu.  Rošty se do postele pouze volně vkládají – není je potřeba k rámu postele nijak připevňovat.

K montáži není potřeba žádné speciální nářadí. Budete potřebovat pouze kladívko na zatloukání kolíků a křížový šroubovák. Klíč na dotažení hlavních spojovacích šroubů je součástí balení. Při montáži se nepoužívá lepidlo, takže v budoucnu je možné postel kdykoli rozmontovat, přestěhovat a opět smontovat.

​Co je v ceně postele a jaké je příslušenství ?

Základní cena je uvedena za rám postele s úložným boxem včetně 2ks vyklápěcích roštů. V ceně nejsou zahrnuty matrace, noční stolky a dekorace.

Doporučené noční stolky naleztete v nabídce příslušenství. Vhodné matrace vám zcela jistě pomůže najít náš průvodce výběrem matrací.

Technické údaje:

Ložná plocha: 160×200 / 180×200 cm
Celková vnější délka: 205 cm
Celková vnější šířka: 167 / 187 cm
Výška rámu: 45 cm
Výška čela: 95 cm
Síla masivu: 2,8 / 1,8 cm
Výška bočnice: 20 cm
Nosnost rámu: 320 Kg
Nosnost roštů: 120 Kg
Výroba: ČR
Balení: demont

Další parametry produktu Zvýšená manželská postel s úložným prostorem: Barevné provedení Vosk – Přírodní. Barevné provedení Vosk – Bílá trans. Barevné provedení Vosk – Třešeň. Barevné provedení Vosk – Hed. šedá. Barevné provedení Vosk – Šedý granit. Barevné provedení Vosk – Eben. Barevné provedení Vosk – Světlý ořech. Barevné provedení Vosk – Koňak. Barevné provedení Lak – Přírodní. Barevné provedení Lak – Krycí bílá. Barevné provedení Lak – Bříza. Barevné provedení Lak – Třešeň. Barevné provedení Lak – Světlý ořech. Barevné provedení Lak – Šedý granit. Barevné provedení Lak – Eben. Český výrobek ano. Materiál masiv. Materiál masiv buk. Rozměr 180×200 cm. Rozměr 180×200 cm. Vybavení postele úložný box. Vybavení postele úložný box. Barva – odstín přírodní lak. Barva – odstín bílá. Barva – odstín wenge. Barva – odstín světlé odstíny. Barva – odstín tmavé odstíny. Barva – odstín ořech / tabák. Místo určení ložnice. Místo určení hotelový pokoj. Styl moderní. Styl klasické. Barva – odstín buk & dub. Typ úložného prostoru box pod postelí. Délka záruky 2 roky. Provedení čela klasické čelo. Termín expedice ( old ) 6-8 týdnů. Nosnost ( na osobu ) 160 kg. Tvar vysoké. Specifikace český výrobek. Délka 200 cm. Šířka 180 cm. . . . .