Postel program

Zvýšená postel dvoulůžko ANTONIO, masiv buk

Zvýšená postel dvoulůžko ANTONIO

Manželská postel dvoulůžko ANTONIO představuje spojení oblíbeného designu a nejnovějších trendů. Vyrábí se v moderní truhlárně ve Východních Čechách na plně automatizovaných strojích. Velkou výhodou této postele je variabilita výškového nastavení roštů a možnost výběru povrchové úpravy olejem nebo lakem. Dvoulůžko z masivu Antonio se vyrábí v rozměrech ložné plochy 160×200 a 180x200cm.

Pevná a stabilní buková postel

Manželská postel Antonio je vyrobena z 2,5cm silného kvalitního bukového dřeva v provedení cink (parketový vzhled). Všechny hrany jsou pečlivě a hladce opracované.

Čelo u hlavy má výšku 95cm, takže se o něj můžete pohodlně opřít například s polštářem za hlavou. Výška rámu postele ( bočnice ) je 45 cm. Pokud do postele vložíte ca 20 cm vysoké matrace, bude výsledná výška ložné plochy až ca 60 cm nad zemí. Tato výška je ideální pro pohodlné vstávání a ulehání na postel nejen pro starší osoby.

Pevné rohové spoje a výškově stavitelné podpěrné lišty

Rohové spojení čel a bočnic je tvořeno hlavním spojovacím šroubem a dřevěnými kolíky. Tento spoj je dostatečně pevný, postel se po sestavení a dotažení šroubů nijak nevikle či nekýve.

K podepření roštů slouží drevěné smrkové lišty, které jsou pomocí šroubů připevněné k bočnici postele. Přešroubováním lišt do jedné ze tří poloh lze výškově nastavovat polohu roštu a tedy výslednou ložnou plochu celé postele.

K celkové pevnosti konstrukce přispívá také smrková středová výztuha se dvěma výškově stavitelnými podpěrnými nohami. Podpěrné lišty pro rošt a středová výztuha se povrchově nijak neupravují. Díky středové podpěře je idelání do postele použít dva rošty 80×200 nebo 90×200 cm dle zvoleného rozměru ložné plochy.

Povrchová úprava lakem nebo olejem

Povrchová úprava postele může být provedena špičkovými oleji nebo ekologickými laky.

Při použití oleje zůstane povrch postele matný a na dotek je lehce cítit struktura dřeva. Olejování povrchu vytváří na ploše různé intenzity odstínů a tedy zajímavou jedinečnou kresbu. Při výběru této povchové úpravy je potřeba mít na paměti, že různá intenzita kresby na ploše je žádaná ( nelze považovat za vadu )

Druhou možností je volba klasické povrchové úpravy ekologickým vodouředitelným lakem. Lakovaný povrch je hladký a vzhledově polomatný. Rozdílnost v intenzitě kresby na ploše je u lakování méně výrazná. Na úvodním obrázku je postel Antonio nafocená v barevném provedení Lak Eben.

Montáž postele zvládne každý…

Postel Antonio je dodávána v demontovaném stavu, jednotlivé díly jsou zabaleny v kartonovém obalu. Montáž této postele zvládne každá, alespoň trochu zručnější osoba za cca hodinu. Komfortnější pak bude montovat postel ve dvou. Montážní návod je k dispozici pouze v elektronické podobě ke stažení na této stránce v záložce „Montážní návody“.

Návod na montáž

Zobrazit návod na sestavení postelového rámu.  Rošty se do postele pouze volně vkládají – není je potřeba k rámu postele nijak připevňovat.

K montáži není potřeba žádné speciální nářadí. Budete potřebovat pouze kladívko na zatloukání kolíků a křížový + plochý šroubovák. Při montáži se nepoužívá lepidlo, takže v budoucnu je možné postel kdykoliv rozmontovat, přestěhovat a opět smontovat.

Ideální příslušenství pro postel Antonio

Základní cena je uvedena za rám postele se středovou výztuhou a podpěrnou nohou. V ceně nejsou zahrnuty rošty, matrace, noční stolky a dekorace.

Doporučené noční stolky naleztete v nabídce příslušenství. Do postele je vhodné umístit pevné lamelové rošty , polohovací lamelové rošty nebo motorové lamelové rošty. V případě, že preferujete tužší spaní, můžete vybírat z nabídky roštů laťových.

Vhodnou matraci vám zcela jistě pomůže najít náš průvodce výběrem matrací.

Technické údaje:

Ložná plocha: 160×200 / 180×200 cm
Celková vnější délka: 205 cm
Celková vnější šířka: 167 / 187 cm
Výška rámu: 45 cm
Výška čela: 95 cm
Síla masivu: 2,8 cm
Výška bočnice: 20 cm
Nosnost rámu: 300 Kg
Výroba: ČR
Balení: demont

Další parametry produktu Zvýšená postel dvoulůžko ANTONIO,: Barevné provedení Vosk – Přírodní. Barevné provedení Vosk – Bílá trans. Barevné provedení Vosk – Třešeň. Barevné provedení Vosk – Hed. šedá. Barevné provedení Vosk – Šedý granit. Barevné provedení Vosk – Eben. Barevné provedení Vosk – Světlý ořech. Barevné provedení Vosk – Koňak. Barevné provedení Lak – Přírodní. Barevné provedení Lak – Krycí bílá. Barevné provedení Lak – Bříza. Barevné provedení Lak – Třešeň. Barevné provedení Lak – Světlý ořech. Barevné provedení Lak – Šedý granit. Barevné provedení Lak – Eben. Český výrobek ano. Materiál masiv. Materiál masiv buk. Rozměr 180×200 cm. Rozměr 180×200 cm. Barva – odstín přírodní lak. Barva – odstín přírodní lak. Barva – odstín bílá. Barva – odstín wenge. Barva – odstín světlé odstíny. Barva – odstín tmavé odstíny. Barva – odstín ořech / tabák. Místo určení ložnice. Místo určení hotelový pokoj. Styl moderní. Styl klasické. Vybavení postele bez úlož. prostoru. Barva – odstín buk & dub. Délka záruky 2 roky. Provedení čela klasické čelo. Termín expedice ( old ) Leden 2024. Nosnost ( na osobu ) 160 kg. Tvar vysoké. Specifikace český výrobek. Délka 200 cm. Šířka 180 cm. . . . . .