Postel program

Zvýšená postel dvoulůžko z masivu CLAUDIA, masiv buk

Zvýšená postel dvoulůžko z masivu CLAUDIA

Elegatní postel CLAUDIA zaujme jedinečným designem

Manželská postel Claudia je kombinací tradičního designu i nejnovějších trendů a osloví i nejnáročnější zákazníky, kteří hledají špičkovou kvalitu bez kompromisů. Vyrábí se v moderní truhlárně ve Východních Čechách na plně automatizovaných strojích. Velkou výhodou této postele je možnost výběru povrchové úpravy voskem nebo lakem. Postel z masivu Claudia je standardně vyráběná ve dvou základních provedeních 160×200 a 180×200 cm a lze ji objednat i v prodloužené délce 210 cm nebo 220 cm nebo také v atypické šířce ( cenu zakázkového provedení sdělíme na dotaz ). Pokud hledáte designouvou postel extra pevné konstrukce s dlouhou životností – určitě by vás mohla postel Claudia zaujmout.​

Bukový masiv garantuje pevnost a stabilitu

Rám manželské postele Claudia je vyroben ze 4 cm silného kvalitního bukového dřeva v parketovém provedení. Bočnice pod horním rámem mají tloušťku 2,8 cm. Nohy hlavového čela jsou vyrobeny z hranolů o profilu 6 x 6 cm

Čelo u hlavy má výšku 100 cm, takže se o něj můžete pohodlně opřít například s polštářem za hlavou. Výška rámu postele ( bočnice ) je 50 cm. Pokud do postele vložíte ca 20 cm ( resp. 25 cm ) vysoké matrace, bude výsledná výška ložné plochy až ca 60 cm ( resp. 65 cm ) nad zemí. Tato výška je ideální pro pohodlné vstávání a ulehání na postel nejen pro starší osoby.

Dokonalé opracování a moderní povrchová úprava

Povrchová úprava postele může být provedena špičkovými vosky Osmo nebo ekologickými laky.

Při použití vosku zůstane povrch postele matný a na dotek je lehce cítit struktura dřeva. Voskování povrchu vytváří na ploše různé intenzity odstínů a tedy zajímavou jedinečnou kresbu. Při výběru této povchové úpravy je potřeba mít na paměti, že různá intenzita kresby na ploše je žádaná ( nelze považovat za vadu )

Pro povrchovou úpravu klasickým lakem je použitý lak polomatný. Tři vrstvy ekologického atestovaného laku zaručují nejvyšší kvalitu zcela hladkého povrchu. Na našem blogu si můžete přečíst článek – srovnání povrchové úpravy lakem a olejem. Mimo přírodní lakované provedení je k dispozici na výběr široká paleta odstínů moření. 

Na úvodním obrázku je postel Claudia nafocená v barevném provedení Vosk – Eben.

Pevné rohové spoje a stavitelné kování pro rošty

Rohové spojení je tvořeno hlavními spojovacími šrouby a dřevěnými kolíky. K podepření roštů slouží výškově stavitelné kování, které je možné usadit do jedné ze tří poloh.Díky tomu lze výškově nastavovat polohu roštu a tedy i výslednou ložnou plochu celé postele.

K celkové pevnosti konstrukce přispívá také smrková středová výztuha se dvěma výškově stavitelnými podpěrnými nohami. Středová výztuha se povrchově nijak neupravuje. Díky středové podpěře je idelání do postele použít dva rošty 80×200 nebo 90×200 cm dle zvoleného rozměru ložné plochy.

​Montáž postele provedete zcela bez obav

Postel Claudia je dodávána v demontovaném stavu, jednotlivé díly jsou zabaleny v kartonovém obalu. Montáž této postele zvládne každá, alespoň trochu zručnější osoba za cca půl hodiny. Komfortnější pak bude montovat postel ve dvou. Montážní návod je dodáván pouze v elektronické podobě ve formátu PDF, který snadno zobrazíte na vašem mobilu či tabletu načtením QR kódu.

K montáži není potřeba žádné speciální nářadí. Budete potřebovat pouze kladívko na zatloukání kolíků a křížový šroubovák. Klíč na dotažení hlavních spojovacích šroubů je součástí balení. Při montáži se nepoužívá lepidlo, takže v budoucnu je možné postel kdykoliv rozmontovat, přestěhovat a opět smontovat.

Návod na montáž

Zobrazit návod na sestavení postelového rámu.  Rošty se do postele pouze volně vkládají – není je potřeba k rámu postele nijak připevňovat.

Ideální příslušenství pro postel Claudia

Základní cena je uvedena za rám postele se středovou výztuhou a podpěrnými nohami. V ceně nejsou zahrnuty rošty, matrace, noční stolky a dekorace.

Doporučené noční stolky naleztete v nabídce příslušenství. Do postele je vhodné umístit pevné lamelové rošty , polohovací lamelové rošty nebo motorové lamelové rošty. V případě, že preferujete tužší spaní, můžete vybírat z nabídky roštů laťových.

Vhodnou matraci vám zcela jistě pomůže najít náš průvodce výběrem matrací.

Hlavní technické údaje :

Ložná plocha: 160×200 / 180×200 cm
Celková vnější délka: 208 cm
Celková vnější šířka: 168 / 188 cm
Výška rámu:  50 cm
Výška čela: 100 cm
Síla masivu: 3,8 / 2,8 cm
Výška bočnice: 25 cm
Prostor pod postelí: 25 cm
Nosnost: 400 Kg
Vyrobeno v ČR, dodáváno v demontu.

Další parametry produktu Zvýšená postel dvoulůžko z masivu: Barevné provedení Vosk – Přírodní. Barevné provedení Vosk – Bílá trans. Barevné provedení Vosk – Třešeň. Barevné provedení Vosk – Hed. šedá. Barevné provedení Vosk – Šedý granit. Barevné provedení Vosk – Eben. Barevné provedení Vosk – Světlý ořech. Barevné provedení Vosk – Koňak. Barevné provedení Lak – Přírodní. Barevné provedení Lak – Krycí bílá. Barevné provedení Lak – Bříza. Barevné provedení Lak – Třešeň. Barevné provedení Lak – Světlý ořech. Barevné provedení Lak – Šedý granit. Barevné provedení Lak – Eben. Český výrobek ano. Materiál masiv. Materiál masiv buk. Rozměr 180×200 cm. Rozměr 180×200 cm. Barva – odstín přírodní lak. Barva – odstín přírodní lak. Barva – odstín bílá. Barva – odstín wenge. Barva – odstín světlé odstíny. Barva – odstín tmavé odstíny. Barva – odstín ořech / tabák. Místo určení ložnice. Místo určení hotelový pokoj. Styl moderní. Styl klasické. Vybavení postele bez úlož. prostoru. Barva – odstín buk & dub. Délka záruky 2 roky. Termín expedice ( old ) Leden 2024. Nosnost ( na osobu ) 200 kg. Tvar vysoké. Specifikace český výrobek. Délka 200 cm. Šířka 180 cm. . . . . . .