Postel program

Zvýšená postel jednolůžko ELA s bočním čelem, masiv buk, 100×200

Zvýšená postel jednolůžko ELA s bočním čelem

Jednolůžková postel ELA bez čel představuje skvělou postel s vysokou nosností, čímž osloví i nejnáročnější zákazníky, kteří hledají špičkovou kvalitu bez kompromisů. Postel Ela je vyrobena z masivního buku v průběžném provedení ( nikoli v  parketovém provedení cink ).

V naší nabídce naleznete také další provedení jednolůžkové postele ELA.

Vysoká postel Ela je vyrábená v provedení 100×200 cm. Pokud hledáte vysokou praktickou postel extra pevné konstrukce s dlouhou životností – určitě by vás mohla postel Ela zaujmout.

Silný bukový masiv pro vysokou nosnost a pevnost

Rám jednolůžkové postele Ela je vyroben ze 4 / 2,5cm silného kvalitního bukového dřeva v průběžném provedení ( nikoli z lepených parket  ). Díky tomuto provedení je nosnost rámu postele testována až na 180 Kg.

Zadní dlouhé čelo  má výšku 80 cm, takže se o něj můžete pohodlně opřít například s polštářem za hlavou. Výška rámu postele ( bočnice ) je 49 cm. Pokud do postele vložíte 5 cm vysoké rošty a ca 20 cm vysoké matrace, bude výsledná výška ložné plochy ca 57 cm nad zemí. Tato výška je ideální pro pohodlné vstávání a ulehání na postel nejen pro starší osoby.

Kvalitní opracování a precizní povrchová úprava

Povrchová úprava postele je provedena ekologickým vodouředitelným lakem. Lakovaný povrch je hladký a vzhledově polomatný.

Celkový vzhled této postele z buku je vskutku povedený. Zadní dlouhé čelo je tvořeno vodorovnými latěmi s mezerami, které dotvářejí celkový design této postele. Nožky čela u nohou mají klasické rovné zakončení. Všechny hrany jsou hezky a precizně zabroušeny a jsou velmi příjemné na dotek.

Pevné rohové spoje a dřevěná lišta pro rošty

Rohové spojení čela a bočnic je tvořeno hákovým spojovacím kováním. Tento spoj je dostatečně pevný, postel se po sestavení a dotažení šroubků kování nijak nevikle či nekýve.

K podepření roštů slouží ca 15 cm zapuštěné dřevěné lišty z masivu buku, které jsou pevně spojené s bočnicí postele. Tyto lišty se povrchově neupravují. Rošt a matrace nejsou součástí ceny postele – viz nabídka příslušenství.  Rošty lze použít jak laťkové, tak lamelové – pevné, polohovací i motorové. Vhodnou matraci pomůže najít náš vyhledávač ideální matrace.

​Montáž postele je jednoduchá

Postel Ela je dodávána v demontovaném stavu, jednotlivé díly jsou zabaleny v kartonovém obalu. Hmotnost žádné krabice nepřesahuje 40 kg a proto může jednotlivé balíky přenášet a stěhovat i jeden fyzicky zdatnější člověk. 

Montáž této postele zvládne každý, alespoň trochu zručnější, za cca půl hodiny. Komfortnější pak určitě bude montovat postel ve dvou. K montáži není potřeba žádné speciální nářadí. Budete potřebovat pouze křížový šroubovák. Při montáži se nepoužívá lepidlo, takže v budoucnu je možné postel kdykoliv rozmontovat, přestěhovat a opět smontovat.

Návod na montáž

U této postele je návod k dispozici pouze v elektronické podobě. Zobrazit návod na sestavení postele. 

Technické údaje:

vnější délka: 208 cm
vnější šířka: 108 cm
výška bočního čela: 80 cm
výška čela u nohou: 50 cm
výška k bočnici: 49 cm
prostor pod bočnicí: ca 27 cm
materiál: masiv buk průběžný
tloušťka materiálu rámu postele: 4 cm ( nohy )  / 2,5 cm ( rám )
nosnost rámu postele: 180 kg
vyrobeno na Slovensku
dodáváno v demontu

Další parametry produktu Zvýšená postel jednolůžko ELA s bočním: Materiál masiv. Materiál masiv buk. Rozměr 100×200 cm. Barva – odstín přírodní lak. Místo určení ložnice. Místo určení hotelový pokoj. Styl moderní. Styl klasické. Vybavení postele bez úlož. prostoru. Vybavení postele možnost šuplíků. Délka záruky 2 roky. Termín expedice ( old ) Leden 2024. Nosnost ( na osobu ) 180 kg. Výběr odstínu Lak – přírodní. Provedení čela boční dlouhé čelo. Slovenský výrobek ano. Tvar vysoké. Délka 200 cm. Šířka 100 cm. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .